مواظب فرق بین امام زمان علم الهدی در آخرامان را با امام زمان اصلی منشی بشریت بدانید

سلام .اول از همه عرض کنم که هم اکنون در معرض امواج الکترو مغناطیس   تابش مایکروویو و موج RF و اشعه گاما قرار دارم.

اکنون در محاصره کامل نیروهای کنترلگر امام زمان علم الهدی در آخرامان ، که این هویت آنها تقلبی می باشد و این نام را جعل کرده اند می باشم.

این نیرو های اهریمنی جعلی که به جای امام زمان می خخواهند کنترل کامل ذهن های بشریت را در دست بگیرند ، به همراه مغز ، گوشی من را هم نیز هک کرده اند و نمی گذارند تا بتوانم این متن را آن جور که باید تایپ کنم و هر کاری می کنند تا غلط های املایی و اینکه جملات نامفهوم در پست هایم بوجود آید تا مخاطبان پی به حضور چنین نیروی اهریمنی که بجای امام زمان حضرت مهدی موعود ( عج ) آمده و می خواهند جعل عنوان کنند ، مردم پی نبرند.

در حال ناظر من ۲ سال می باشد که بوسیله این فرقه آخرامان جعلی گیر افتاده ام. بعد از ۲ سال با کلی فکر و فرار های مکرر از این فرقه و تهدید به لو دادن حضور آنها به نیروهای پلیس ، توانسته ام تاوحد زیادی از انرژی این فرقه ی شیطانی که بعضی مواقع آنها برای ترساندن من ، به من گوش زد می کنند که در داخل فرقه از نیرو های اطلاعات ، آگاهی ، پلیس و . نیز دارند ، روزی با تکرار چنین اعمال از طرف من ، نهایتا در گونی می اندازیم و می عزیمت و یا بوسیله کنترل ذهن دیوانه ات خواهیم کرد و یا کو و مهمترین اعضای خانوادهات را خواهیم کشت.

آنها از سن و تنهایی و بی کسی افراد سوء و بی اطلاعی آنها از تکنولوژی سوء استفاده کرده و از نام های اطلاعات و پلیس هم به همین صورت سوء استفاده می کنند و در حال خراب کردن اسم این ارگان ها برای پیشبرد اهداف خود می باشند.

این موضوع و این متن با تمام غلط های اجرائی و با تمام ایراد ها و اشتباهات تایپی ، دیگر ویرایش نمیشود. این به این خاطر می باشد که این گروه که کنترل ذهن دیگران را در دست می گیرد و بیشتر آن افراد را با نوع و روشی پیچیده ، معتاد به مصرف مواد مخدر و محرک شیشه ، آمفتامین و آف می کند و با ایجاد توهم در آنها ، کاری می کند تا برای خود شخص و حتی مراکز درمانی این شخص قربانی یک بیمار روانی به حساب بیاید‌

کار این گروه از جنگ جهانی دوم به این طرف بوده.

نام من ناصر سرهنگی فرزند حجت الله به شماره ش ‌.  و شماره تلفن : ۰۹۳۰۰۷۶۷۷۶۵است.

این متن دیگر ویرایش نخواهد شد و در صورت ویرایش ، کار گروه و فرقه کنترل ذهن می باشد‌

گروه کنترل گر ذهن که باعث آزار و اذیت دیگران نیز می شود

فرق بین امام زمان جعلی علم الهدی در آخرالزمان را با امام زمان واقعی منجی بشریت بدانید

، ,زمان ,امام ,های ,فرقه ,کنترل ,امام زمان ,را با ,در آخرامان ,این متن ,می کنند

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نشانِ راه تا اردی-بهشت گروه حافظان نور افزایش عضو کانال تلگرام تضمینی و ارزان لوله زهکش با من رو حفاظ ساختمون لینکران شیراز نور قرآن برنامه نویسی و طراحی زرین