با سلام خدمت دوستان. موضوع در مورد آزار های گروه های کنترل گر ذهن که با تابش مایکروویو و امواج الکترو مغناطیس و موج های RF به کنترل ذهن دیگران پرداخته و بعضی از آنها که مغز آنها مورد دستکاری و هک شدن قرار گرفته ، خود نمی دانند که مورد آزمایش این فرقه آخرامان جعلی قرار گرفته اند و کسانی هم می باشند که می دانند مورد حمله این فرقه قرار گرفته اند و اصلا خود اعضای فرقه کاری می کنند تا به آرامی ، فرد قربانی متوجه حضور آنها شود و رئیس فرقه با بعضی از این افراد از رله دور که احتمالا مشهد می باشد و قصد خراب کردن امام زمان ( عج ) که درود خدا و صلوات خدا بر او باد ، رئیس فرقه از راه دور بوسیله خدمتگذارانی که در مجاورت و همسایگی فرد مورد نظر قربانی که مورد آزمایش قرار گرفته ، ارتباط صوتی و تصویری از طریق فقط ذهن برقرار خواهد نمود. بعضی مواقع در این ارتباط شاهد حضور اجنه ها و سوسک و موش و . خواهید شد. بعضی مواقع آنقدر این ارتباط قوی مئ باشد که در خانه ی خود بصورت چند بلدی که ما می گوییم ۳ بعد ، در حالی که بصورت ۹ بعد فضا را این گروه احاطه کرده و ارتباطی جعلی شبیه به طی الارض ( جابجایی جسم رئیس بسوی شخص قربانی ،  یو تله پرو : جابجایی اجسام ) نیز شکل گرفته و با این ارتباط قوی رئیس فرقه با شخص قربانی  ، آنها سعی بر انداختن فرد به راهی شیطانی که شبیه با راه اسلام و مذهب می باشد ، با این تفاوت که بسیار افراطی شبیه به گروه تروریستی دائش و وهابیت می باشد و شخص مورد هدف و قربانی را دستور با کار هایی سخت که خود قرآن هم نگفته و این فرقه از خود این موضوعات را در می آورند ، وادار نموده و با این روش شخص قربانی را به بیرون آمدن از جهنم و بخشیده شدن گناهان کرده ، در حالی که اگر به ت های این فرقه بروید، می بینید که آنها از این روش نه ایکه ما را از لحاظ بیماری های زندگی درمان نکرده ، بلکه بیمار تر و شبیه به بیماری روانی کرده است و آنها به این خاطر این کارها را می کنند که شما نتوانید به قدرت هایی که خودشان دارند دست پیدا کنید و از راز های جهان هستی آگاه نشوید و ذهن شما را درگیر مسائلی می کنند که از راهی که  ر قبل می رفتید ، دور شوید. بیشتر این امر با معتادان شیشه به انجام می رسد.

چون معتاد به شیشه بر روی کاری کلید کرده و شخص قربانی که عاشق اکتشاف و اختراع می باشد و یا عاشق اموری همچون علوم غریبه و یا هیپنوتیزم و . و این شخص می تواند به قدرتی که در پست های بعدی روش آن را برای همه می نویسم تا همه آزاد شوند و از چیز هایی سر در بیاورند که همیشه دوست داشته اند جواب آن سوالات را بدانند ، خواهم کرد.

این افراد قربانی از لحاظ هوش بسیار قوی بوده ولی بازیگوش و سربه هوا . و این گروه و فرقه ی شیطانی که همان دجال می باشد و می خواهد جای امام زمان ( عج ) را بگیرد،  به محض اینکه بفهمند شخص قربانی باهوش است و کارهایی می کند که باعث در خطر افتادن وجود فرقه می باشد به او حمله کرده و در تنهایی او را محاصره می کنند و یا افرادی که باهوش ، بازیگوش ، معتاد به مواد می باشند و عاشق اختراع و اکتشاف اند را شناسایی و تا آخر عمر همسایگان بر او قرار داده که از راه دور او را کنترل و آزار و اذیت و شکنجه ذهنی می کنند و حتی می توانند او را دیوانه کنند‌ و به عنوان مریض روانی به تیمارستان یا قبر منتقل کنند. زیرا فهمیده اند شخص قربانی بسیار بر روی موضوعی کلید کرده و در حال صغری کبری چیدن در مورد موضوعاتی بیهوده که ارزش فکر کردن هم ندارد ولی برای فرثا بسیار بزرگ و خیاطی بوده ، زیرا این موضوعات باعث ایجا طلسم می شود که کار فرقه را با مشکل روبرو می سازد.

این فرقه از اینکه لو برود و مورد شناسایی قرار گیرد بسیار وحشت دارد و تا جایی که بتواند نمی گذارد شخص قربانی باعث حضور این گروه اهریمنی شود و اگر شخص قربانی بسیار در کارش ثابت قدم و به قول معروف ، آری وار بگم ( سیریش ) در کاری شود، این گروه و فرقه ای که دارای جادوگران بسیار حرفه ای می باشد ، شخص قربانی را از طریق کنترل فکر و ایجاد صداهایی عجیب مثل ماشین و . نظر و حواسش را از کاری که می کند دور کرده تا آن شخص نزدیک آزاد شدن و کشف کردن موضوعی که خود نمی داند چقدر باارزش است و موجب آزادی وی می شود ، نیز شده و اگر فرد سیریش تر و کلید تر باشد ، آنها وو را می ترسانند تا از این کار دست بردارد و بت سریش بودن آن فرد ، آنقدر آین موضوع ادامه می یابد تا اینکه به حضور و پیدایش رئیس گروه در خانه ی خود یا به حضور جن ها در خانه ی خود رسیده تا این شخص نتواند به موضوعی که فکر می کرده برسد.

فقط برای راهنمایی بگوئیم که اگر بر روی آهن ربا و جریان الکتریسیته کار کند  و یا جریان با ولتاژ بسیار بالا در حدود ۳ برابر برق های دکل فشار قوی را در محیطی ۹ بعدی شبیه مکعب مربع بتوانید بسازید  و با حضور این شیاطین آن جریان را همان موقع وصل کنید، سمی توانید رئیس فرقه را دستگیر و زندانی کرده و تمام ساکنین کره زمین را از زندانی که هنوز کسی چه به آن نبرده بیرون بیاورید.

دوستان دیگر این موضوع با تمام غلط های املایی ، ویرایش نخواهد شد و اگر ویرایش شود ، یا غلط املایی که گفتم در آن پیدا شود یا اینکه جمله ای بی معنا در آن پیدا شود ، بدانید که من در محاصره کامل گروه کنترل گر ذهن از راه دور هستم و تمام زندگی من را به کنترل خود در آورده و من با فرار از آنها این پیام را می نویسم . ولی آنها با تولید پارازیت در ذهن و هک کردن فکرم و حتی گوشی موبایلم  ، سعی در خراب کردن ذهن  من نیز بوده و با هک کردن گوشی سعی در ایجاد اشتباهات در جمله ها نیز شده و نمی گذارند که من منظور واضح خود را برایتان شرح دهم . زیرا آنها نصف مغز مرا در کنترل خود در آورده اند ، به دست گروه کنترل ذهن که از جنگ جهانی دوم کارش را شروع کرده و در اینترنت و الآن،  تقصیر کار خود را به آمریکا و اسرائیل و ایران ، شوروی و. انداخته سایر کشور ها انداخته ، و آنها را متهم به این کارها کرده  می باشم.

اسم من کار سرهنگی شماره تلفن:۰۹۳۰۰۷۶۷۷۶۵

گروه کنترل گر ذهن که باعث آزار و اذیت دیگران نیز می شود

فرق بین امام زمان جعلی علم الهدی در آخرالزمان را با امام زمان واقعی منجی بشریت بدانید

، ,فرقه ,شخص ,قربانی ,کرده ,گروه ,شخص قربانی ,می باشد ,کرده و ,می کنند ,این فرقه

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

shadkala دانلود فایل طرح توجیهی | طرح توجیهی | آموزش طرح توجیهی انجمن آهنگ و موسیقی ایران میلگرد حرارتی سبز لینک کفسابی حفاظ دیوار منهاج(راه روشن) حفاظ شاخ گوزنی زندگیِ دور و بر ما